Atrakcyjny lokal 47 m2 w nowym budynku.

1 880 zł

Opis

Atrakcyjny lokal 47 m2 w nowym budynku.

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 47 m2 w nowo wybudowanym budynku na os. Ziemowit przy ul. Robotniczej w Rzeszowie. Lokal znajduje się w części parterowej z odrębnym wejściem, bezpośrednio z parkingu. Budynek jest widoczny i usytuowany przy głównej drodze w odległości 200 m od najbliższej placówki pocztowej. Dojazd komunikacją miejską liniami: 10,14,40 w odległości 100m oraz 2,8,10,37,44,58 w odległości 320 m. Szybki dojazd do z centrum miasta, a także do Sądu Rejonowego przy ul. Kustronia, Zamiejscowego Wydziału Ksiąg Wieczystych w Tyczynie oraz planowanego Sądu Okręgowego przy ul. Granicznej.

W skład nieruchomości wchodzi:
– powierzchnia open space, przygotowana pod aranżację najemcy ( Wynajmujący pokrywa koszt: wydzielenia ścianek, podłogi w kolorystyce preferowanej przez najemcę, przeróbek elektrycznych związanych z wydzieleniem pomieszczeń. Załączone zdjęcia zawierają przykładową aranżację pomieszczeń do dowolnego wykorzystania przez najemcę).

– łazienka(wc) – stan wykończony

– pokój socjalny (aneks kuchenny): stan wykończony i umeblowany.

Lokal posiada wentylację mechaniczną oraz klimatyzację, własny wideodomofon, bezprzewodowy internet, instalacje alarmową, monitoring budynku.

Dzięki dużym oknom pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem. Lokal spełnia wszelkie wymogi stawiane lokalom biurowym z uwzględnieniem wszystkich warunków technicznych.
Lokal sąsiaduje z innym lokalem, w którym jest prowadzona Kancelaria Adwokacka, dlatego preferowane są działalności pokrewne jak: Kancelaria Notarialna, Biegły Rewident, Doradca Podatkowy, Rzecznik Patentowy, Doradca Restrukturyzacyjny, najem możliwy jest także dla innych działalności o profilu biurowym.

Cena wynajmu : 1880 zł netto ( + media)

Oferta dostępna tylko w KM Nieruchomości Sp. z o.o.
Zapraszamy na prezentacje, które odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Agent prowadzący:
Paulina Kosturek – Migacz
tel. 500 253 450

KM Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Podpromie 8A,
35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości Sp. z o.o. otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *