Budynek usługowo-handlowy z halą produkcyjną.

2 999 000 zł

Opis

Budynek usługowo-handlowy z halą produkcyjną. 

Opis:

Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy z halą produkcyjną zlokalizowany w Kraczkowej, w niedalekiej odległości od Rzeszowa przy drodze krajowej nr 4, w pobliżu łącznika autostrady A4 (ok 10km).
Nieruchomość o pow. użytkowej 885 m2 położona jest na 68-arowej działce, ogrodzonej od strony wschodniej, z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej. Składa się z wolnostojącego budynku, powstałego na planie dwóch prostokątów. Budynek podzielony jest na dwie funkcje. W części frontowej – dwukondygnacyjnej znajdują się powierzchnie biurowe. Na parterze elewacja z pięknymi dużymi przeszkleniami i duża wydzielona część ekspozycyjno – recepcyjna tworząca część reprezentacyjną obiektu. Do tego toaleta i duży pokój biurowy razem dające ok. 110 m2. Na parterze za recepcją znajduje się również magazyn o pow.45 m2, który także można zaadaptować na powierzchnie biurowe. Na drugą kondygnację prowadzą piękne drewniane schody na metalowym szkielecie. Na piętrze znajduje się 6 pokoi biurowych, sala konferencyjna oraz pomieszczenia socjalne jak i bogate zaplecze sanitarno-techniczne, które razem dają powierzchnię ok. 215 m2.
Z tyłu w części jednokondygnacyjnej znajdziemy dwie hale produkcyjne o powierzchni ok. 370 m2, szatnie pracownicze, pomieszczenia gospodarcze i sanitarne, kotłownie oraz spore zaplecze magazynowe do dowolnego zagospodarowania.
Cały obiekt wyposażony jest w wewnętrzną instalację wody z istniejącej sieci, kanalizację sanitarną z odprowadzaniem ścieków do kolektora, wewnętrzną instalację elektryczną, instalację CW, instalację CO ze źródłem ciepła z własnej kotłowni gazowej, jak i wentylację grawitacyjną oraz mechaniczną.
Całość budynku wybudowana z pustaka maxa, z dwuspadowym dachem pokrytym blachą trapezową. Wewnątrz na posadzkach płytki gresowe, a w części produkcyjno-magazynowej wylewki betonowe. Na zewnątrz przestrzeń daje możliwość rozbudowy bądź innego zagospodarowania pozostałego terenu.
Do budynku możliwy jest dojazd dla TIR-ów istniejącym zjazdem poprzez teren utwardzony od strony zachodniej .
Dotychczas w obiekcie była prowadzona działalność związana z produkcją narzędzi dla sektora meblarskiego, motoryzacji i lotnictwa.
Obiekt jest w idealnym stanie i nadaje się do użytkowania bez jakiegokolwiek nakładu finansowego.

Cena transakcyjna: 2 999 000 zł

Zapraszamy na prezentacje, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Oferta dostępna tylko w KM Nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu.

Agent prowadzący:
Anna Czarnik
tel. 793 006 005
[email protected]

KM Nieruchomości
ul. Podpromie 8a
35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości
…i nie zapłacisz prowizji

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Szczególne cechy

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + eighteen =