Domki na wodzie. Niestandardowa inwestycja.

2 000 000 zł

Opis

Domki na wodzie. Niestandardowa inwestycja.

Opis:

Na sprzedaż malownicza działka o pow. 24 ha położona w miejscowości Ocieka, w gminie Ostrów w województwie podkarpackim. Usytuowana w odległości 4 km na północ od autostrady A-4 (zjazd na Sędziszów Młp., Mielec, Kolbuszowa).
Na działce znajdują się cztery zbiorniki wodne o łącznej powierzchni ponad 14 ha. Poszczególne zbiorniki mają następujące powierzchnie:
1. 2,8 ha
2. 8,7 ha
3. 1,5 ha
4. 1,6 ha
Od trzech lat stawy są systematycznie i metodycznie zarybiane szlachetnymi gatunkami ryb słodkowodnych (karp, sandacz,jesiotr, szczupak itp.).
Pozostała część działki częściowo zalesiona i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego może być wykorzystana jako tereny zabudowy rekreacyjnej, tereny zabudowy zagrodowej.
Zbiorniki wodne mogą być wykorzystane jako stawy w gospodarstwie rolnym lub hodowlanym lub jako zbiorniki rekreacyjne. Dopuszcza się lokalizacje obiektów związanych z rekreacją, turystyką i agroturystyką.
W wyniku prac rekultywacyjnych zbiorniki zostały przedzielone groblami z profesjonalnymi przepustami (mnichami przelewowymi), umożliwiającymi regulacje poziomu wody w poszczególnych zbiornikach.
W części północnej działki do zbiorników wpływa woda z rowu melioracyjnego i opuszcza działkę w jej południowo-wschodniej części, zasilając po kilkuset metrach rzekę Tuszymkę.

Do działki można dojechać trzema drogami gminnymi, ogólnodostępnymi oraz jedną drogą prywatną należącą do właścicieli działek. Wszystkie te drogi mają bezpośrednie połączenie z drogą powiatową biegnącą do autostrady.
Istnieje możliwość doprowadzenia wszystkich mediów do działki.

W związku ze świetną lokalizacją, w otoczeniu lasów i zieleni, miejsce to stanowi idealny pomysł na biznes związany z rekreacją i wędkarstwem.
W ostatnim czasie bardzo modne stało się niestandardowe budownictwo dlatego też, nasza propozycja zawiera koncepcje zagospodarowania tych obszarów inwestycji w postaci domów na wodzie, które świetnie wpisałyby się w klimat okolicy, dając tym samym możliwość jak najlepszego wykorzystania jej atutów. Idea projektu zakłada połączenie uroków wędkarstwa i aktywnego wypoczynku z tym związanego, jak również przyjemność związaną z przebywaniem na łonie natury w otoczeniu zieleni lasów i błękitu wody. Odpoczynek od zgiełku miasta i codziennego pędu życia, zagwarantują nam poranki z widokiem wchodu słońca odbijającego się w tafli wody przez przeszklone ściany.
W projekcie przewidziano cztery róże modele drewnianych domów. Zróżnicowane są pod względem wielkości, układu i bryły. Podstawowym atutem domu na wodzie jest to, że do jego wzniesienia nie potrzebujemy działki budowlanej oraz pozwolenia na budowę. Pływający dom może być w pełni mobilny, oczywiście w obrębie akwenu, na którym się znajduje. Dzięki temu bez problemu w chwilę możemy zmienić widok za oknem. Tego typu budynki wciąż uznawane są za luksusowe i budzą powszechny podziw i zainteresowanie. Wyposażenie i komfort użytkowania takiego domu niczym nie odbiega od tradycyjnego budownictwa.
Przedstawiona koncepcja stanowi jedynie jedną z propozycji wykorzystania tego malowniczego terenu przez potencjalnego inwestora. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że pozwala każdemu stworzyć swoją własną wizję skutecznego wykorzystania ogromnego potencjału jaki posiada działka.

CENA SPRZEDAŻY: 2 000 000 zł

Oferta dostępna tylko w KM Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapraszamy na prezentacje, które odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Agent prowadzący:
Paulina Kosturek – Migacz
tel. 500 253 450

KM Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Podpromie 8A,
35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości Sp. z o.o. otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Szczególne cechy

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 2 =