Działka na sprzedaż w Jaśle 1

44 000 zł

Opis

Działka na sprzedaż w Jaśle 1 (działka nr 1 na mapie.)

Opis:

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Jaśle przy ul. Krzywej.

Jeśli podoba Ci się okolica, marzysz o własnym domu w otoczeniu równie atrakcyjnych nieruchomości, miłym sąsiedztwie, ciszy i spokoju, ta oferta powinna Cię zainteresować.

Oferta obejmuje działkę 11 arową, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przewiduje on zabudowę jednorodzinną.
Jako przykład oferujemy Państwu projekt spełniający wytyczne z planu, który może zostać wybudowany na w/w działce. Domu w technologii drewnianej, szkieletowej z uwzględnieniem rozwiązań ekologicznych, rekuperacji, ogrzewania podłogowego. Ty decydujesz jaki projekt wybrać, jakie rozwiązania technologiczne zastosować.

Oferta przedstawia przykładowy projekt domu, powyższe wykonanie jest jednym z proponowanych wariantów a w technologii szkieletu występuje wiele rozwiązań materiałowych, wynikiem czego jest duża elastyczność finansowa oferty.

44 000 zł działka + 12 000zł netto udział w drodze + dom Z89 ( standard 269 904 zł netto lub eko+ 310 710 zł netto)

Ceny nie zawierają przyłączy ( energetycznego, wodnego i kanalizacyjnego oraz gazowego)

Przytulny dom z poddaszem użytkowym o funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu. Prostą, zwartą bryłę z dwuspadowym dachem ubrano w nowoczesne elewacje.

Na parterze zaplanowano strefę reprezentacyjną z bogatym zapleczem gospodarczym. Jest tu pojemna szafa w holu, kotłownia z oknem, spora łazienka z natryskiem oraz podręczna spiżarka. Dużą kuchnię z jadalnią w wykuszu zlokalizowano od strony ogrodu. Przestronny salon posiada okna z trzech stron, co zapewni mu doskonałe doświetlenie. Układ ścian konstrukcyjnych pozwala na wiele modyfikacji i dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb. Można przenieść kuchnię od frontu, a w jej miejscu zaaranżować dodatkowy pokój. Na poddaszu znajdują się 3 wygodne sypialnie, duża łazienka i garderoba.

Doskonale pasuje do osób szukających ciekawego i praktycznego domu, taniego w budowie i użytkowaniu z ponadczasowymi akcentami. Wykusz od ogrodu, lukarna z trójkątnym oknem i nowoczesna forma zadaszenia nad wejściem z pewnością spełnią te wymagania.

Opiekun oferty:

Paulina Kosturek – Migacz
tel. 500 253 450
KM Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Podpromie 8a
35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości Sp. z o.o. otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości

…i nie zapłacisz prowizji
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą być aktualizowane. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *