Działka na sprzedaż w Jaśle 5

34 000 zł

Opis

Działka na sprzedaż w Jaśle 5

Działka nr 5 na mapie

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Jaśle przy ul. Krzywej.
Jeśli podoba Ci się okolica, marzysz o własnym domu w otoczeniu równie atrakcyjnych nieruchomości, miłym sąsiedztwie, ciszy i spokoju, ta oferta powinna Cię zainteresować.

Oferta obejmuje działkę 8,5 arową która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przewiduje on zabudowę jednorodzinną.
Jako przykład oferujemy Państwu projekt spełniający wytyczne z planu, który może zostać wybudowany na w/w działce.

Oferta przedstawia przykładowy projekt domu, powyższe wykonanie jest jednym z proponowanych wariantów a w technologii szkieletu występuje wiele rozwiązań materiałowych. Wynikiem czego jest duża elastyczność finansowa oferty.

34 000 zł działka + 12 000zł netto udział w drodze + dom Z89 ( standard269 904złnetto lub eko+ 310 710zł netto)

Ceny nie zawierają przyłączy ( energetycznego, wodnego i kanalizacyjnego oraz gazowego)

Przytulny dom z poddaszem użytkowym o funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu. Prostą, zwartą bryłę z dwuspadowym dachem ubrano w nowoczesne elewacje.

Na parterze zaplanowano strefę reprezentacyjną z bogatym zapleczem gospodarczym. Jest tu pojemna szafa w sieni, kotłownia z oknem, spora łazienka z natryskiem oraz podręczna spiżarka. Dużą kuchnię z jadalnią w wykuszu zlokalizowano od strony ogrodu. Przestronny salonposiada okna z trzech stron, co zapewni mudoskonałe doświetlenie. Układ ścian konstrukcyjnych pozwala na wiele modyfikacji i dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb. Można przenieść kuchnię od frontu, a w jej miejscu zaaranżować dodatkowy pokój. Na poddaszu znajdują się 3 wygodne sypialnie, duża łazienka i garderoba.

Doskonale pasuje do osób szukających ciekawego i praktycznego domu, taniego w budowie i użytkowaniu z ponadczasowymi akcentami. Wykusz od ogrodu, lukarna z trójkątnym oknem i nowoczesna forma zadaszenia nad wejściem z pewnością spełnią te wymagania.

Opiekun oferty:
Paulina Kosturek – Migacz
tel. 500 253 450

 

Plan nieruchomości

Parter

Piętro

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − two =