Lokal 500 m2 w strefie ekonomicznej w Woli Cichej.

17 500 zł

Opis

Lokal 500 m2 w strefie ekonomicznej w Woli Cichej.

Na wynajem powierzchnia biurowa składająca się z dwóch odrębnych pomieszczeń wraz z całym zapleczem sanitarno-socjalnym w siedzibie firmy Seth w Woli Cichej, w otoczeniu biznesowym Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec – Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis.
Siedziba firmy posiada dogodne położenie komunikacyjne. W pobliżu przebiegają główne szlaki komunikacji drogowej. Najważniejsze to S19 i A4 łącząca Europę Zachodnią z Ukrainą. Niedaleko znajduje się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Usytuowanie w strefie przemysłowej, ale z widokiem na teren o charakterze wciąż jeszcze rolniczym stanowi o atrakcyjności tej lokalizacji. Ponadto celowo nieogrodzona siedziba otoczona jest bogactwem przyrody, zarówno fauny jak i flory, co pozytywnie wpływa na dobrą atmosferę pracy. Również własny przestronny parking ułatwi swobodne i komfortowe parkowanie.
W pobliżu Parku Aeropolis znajduje się szereg atrakcyjnych hoteli i restauracji oraz stadnina koni.
Prezentowana powierzchnia przeznaczona pod wynajem znajdująca się w budynku klasy A składa się z pomieszczenia open – space z wieloma stanowiskami pracy na otwartej przestrzeni oraz przestronnej sali konferencyjnej wyposażonej w urządzania multimedialne.
Lokal klimatyzowany, komfortowy, dobrze zaaranżowany, ale przede wszystkim wielofunkcyjny i dopasowany do potrzeb zespołów. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są również szklane ściany, wydzielające pomieszczenia. Ponadto w lokalu znajduje się również pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym w zabudowie z podstawowym sprzętem oraz szatnia.
Dzięki dużym oknom pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem.
Lokal spełnia wszelkie wymogi stawiane lokalom biurowym z uwzględnieniem wszystkich warunków technicznych.
CENA WYNAJMU : 17500 zł netto + media ( ok. 8 zł netto/ m2)
Kaucja : 17500 zł netto

Zapraszamy na prezentacje, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oraz na wirtualny spacer po nieruchomości znajdujący się poniżej.

Oferta dostępna tylko w KM Nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu.

Agent prowadzący:
Paulina Kosturek-Migacz
tel. 500 253 450
biuro@kmnieruchomosci.pl

Kupując/Wynajmując w KM Nieruchomości otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu/wynajmu oraz przejęcia nieruchomości

…i nie zapłacisz prowizji
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *