Lokal komercyjny na wynajem 35 m2 ul. Rejtana.

1 800 zł

Opis

Lokal komercyjny na wynajem 35 m2 ul. Rejtana.

Opis:

Na wynajem lokal o pow. 35 m2 usytuowany na III piętrze budynku usługowo-handlowego Respan przy al. T.Rejtana w Rzeszowie.
Obiekt, w którym usytuowany jest prezentowany lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod kątem przeznaczenia komercyjnego- w centralnej części osiedla Nowe Miasto, przy jednej z głównych dróg Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa handlowo-usługowa taka jak m.in. E.Leclerc, Tesco, Plaza, Lazur, Rejtan, Castorama, Media Markt, Conres, Millenium Hall oraz liczne, ogólnodostępne parkingi, przystanki komunikacji publicznej, szkoły, uczelnie wyższe, a także przychodnie zdrowia. Teren budynku uzbrojony jest w instalację elektryczną, telekomunikacyjną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
W 2015 roku w lokalu został przeprowadzony remont, więc jego stan techniczny jest bardzo dobry. Wyposażony został w stolarkę okienną PVC, stolarkę drzwiową drewnianą, oraz sufity podwieszane i wyposażenie stałe w postaci mebli w zabudowie. Posadzki pomieszczenia wykończone są płytkami gresowymi oraz wykładziną dywanową. Wejście do lokalu bezpośrednio z klatki schodowej. Toaleta dostępna na piętrze.
Prezentowany lokal w pełni umeblowany i wyposażony.
Cena wynajmu wraz z mediami: 1800 zł brutto (przy założeniu, że zużycie prądu nie przekroczy 100 kWh)
Kaucja: 1800 zł
Lokal dostępny od: 15.07.2019 r
Zapraszam na prezentację nieruchomości i kontakt.

Agent prowadzący:

Paulina Kosturek – Migacz
tel. 500 253 450
KM Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Podpromie 8A, 35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości Sp. z o.o. otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × one =