Wyjątkowy pensjonat w malowniczych Bieszczadach.

2 450 000 zł

Opis

Wyjątkowy pensjonat w malowniczych Bieszczadach.

Opis:

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady…?

Jeśli kiedykolwiek ten pomysł przeszedł Państwu przez myśl, to teraz jest najlepszy moment, aby to zrealizować.

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość- Rezydencję Bukowy Dwór, zlokalizowaną w gminie Czarna w miejscowości Rabe. Jest to świetnie prosperujący pensjonat położony w przepięknej i malowniczej okolicy. Cały obiekt usytuowany jest na powierzchni 3 ha, na prywatnym i rekreacyjnie zagospodarowanym terenie, poza terenem zabudowanym wsi Rabe, u stóp pasma Żukowa i tuż przy dużej pętli bieszczadzkiej (przy drodze Ustrzyki Dolne – Ustrzyki Górne).

Kompleks składa się z czterech budynków, z których dwa (nr 2 i 3 na planie) to w całości przeznaczone na wynajem apartamenty i pokoje. W każdym z nich znajduje się dwupoziomowy apartament (ok 63 m2) z dużą łazienką, kominkiem w salonie, balkonem oraz sypialnią na piętrze. Mały aneks kuchenny, tv, bezprzewodowy internet i meble ogrodowe są również na wyposażeniu apartamentu. Poza tym w każdym z dwóch budynków zlokalizowane są trzy pokoje prywatne z łazienkami i innymi udogodnieniami o metrażach odpowiednio 15 m2, 25 m2 i 27 m2.
W kolejnym, największym budynku(nr 1 na planie)o pow. 225 m2 znajduje się część recepcyjna, duża kuchnia oraz jadalnia i taras, z których rozpościera się przepiękny widok. Reszta domu to część, w której mieszkają właściciele a składa się z dużego salonu z kominkiem, kuchni, łazienki, a na piętrze sypialni, garderoby, łazienki, antresoli i dwóch pokoi.

Ostatni budynek(nr 4 na planie) to obiekt, w którym znajdziemy część garażową i część gospodarczą o łącznej powierzchni parteru 165 m2. Druga część budynku to piętro, na które prowadzą zewnętrzne schody z boku budynku. Znajduje się tam duża część rekreacyjna dla klientów o pow. 77m2 ze sprzętem sportowym oraz miejscem na odpoczynek i relaks. Druga część strychu jest do zagospodarowania i ma powierzchnię ok 88 m2.
Obiekt posiada na swoim rozległym 3 ha terenie również plac zabaw dla najmłodszych, trawiaste boisko do siatkówki, odkryty basen o wymiarach 10 m x 5 m, oraz duży staw (ok 350 m2). Na obszarze nieruchomości znajduje się też wolno stojący budynek sauny, altana przy stawie, miejsce na ognisko jak i duża altana grillowa. Dookoła biegnie ścieżka przyrodnicza, na której właściciele posadzili wiele ciekawych gatunków krzewów i kwiatów występujących na terenie Karpat Zachodnich.

Cała nieruchomość to świetna inwestycja, w której zarówno można znaleźć swoje miejsce na ziemi, ale także prowadzić intratny biznes, który biorąc pod uwagę rozległy teren 3 ha można dowolnie zagospodarować i rozbudować wg własnego projektu. Ponadto Rezydencja Bukowy Dwór to renoma i marka sama w sobie, która po 10 latach istnienia na rynku jest bardzo wysoko oceniania przez klientów Booking.com, gdzie ma ponad 100 opinii i znakomitą ocenę 9.4., co jest dodatkowym atutem prezentowanej oferty.

Cena transakcyjna: 2 450 000 zł

Zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomości, który znajduje się poniżej.

Agent prowadzący:

Anna Czarnik
tel. 793006005

KM Nieruchomości
ul. Podpromie 8A,
35-051 Rzeszów

Kupując w KM Nieruchomości otrzymasz:

– wsparcie radcy prawnego
– wsparcie opiekuna oferty, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu oraz przejęcia nieruchomości

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Film

Lokalizacja

Podziel się ze znajomymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *